Металочерепиця

Дах за 1 день

Покрівельні матеріали

Профнастил

Власне виробництво

Гарантія 10 років

Доставка

Якість продукції

Репутація компанії складається з багатьох складових. На першому місці - якість продукції, яка залежить від сировини, умови виробництва, рівня кваліфікації фахівців.


«ДахБуд» співпрацює з відомими європейськими постачальниками металу. Завдяки надійному сучасному обладнанню, на якому виробляються металочерепиця та профнастил, наші клієнти завжди отримують якісні покрівельні матеріали.


Німецькі та польські комбінати, що експортують рулонну оцинковану сталь, маркують її лазером кожні 2-3 метри. На всю сировину - з полімерним покриттям або без нього - видаються сертифікати якості.

Основні характеристики сталі:

  • • товщина - 0,5 мм,
  • • поліестер - РЕ і Ремат (25 і 35 мікрон відповідно),
  • • цинк - 275 г / м² (Німеччина) і 225 г / м² (Польща).ArcelorMittal

ArcelorMittal (Арселор Міттал) - результат інтеграції люксембурзької компанії «Arcelor» і великого індійського концерну «Mittal Steel», який виробляє рулонну оцинковану сталь. Сьогодні металургійний комбінат «виріс» до міжнародних масштабів: заводи ArcelorMittal розташовані в 150 країнах.

ThyssenKruppAG

ThyssenKrupp AG (Тіссен Крупп) - німецька компанія, що спеціалізується на виробництві чорного нержавіючого металопрокату і холоднокатаної оцинкованої сталі. Логотип концерну давно асоціюється з високою якістю, надійністю і довговічністю. Профнастил і металочерепиця ThyssenKrupp AG - це естетичний зовнішній вигляд і відмінні технічні параметри, які забезпечуються багатошаровим полімерним покриттям і до корозії.