Металочерепиця

Дах за 1 день

Покрівельні матеріали

Профнастил

Власне виробництво

Гарантія 10 років

Доставка

Водостічні системи
«STRONG WAY»

Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ та Хмельницький

Сучасна водостічна система власного виробництва «STRONG WAY» від заводу «ДахБуд» – це надійний захисник фасадної частини будинку від агресивного впливу факторів зовнішнього середовища.

Водостічні системи «STRONG WAY» – це водостоки високої якості зі значними функціональними можливостями. Всі компоненти водостічної системи «STRONG WAY» виготовляються з якісного, міцного матеріалу виробництва Словаччини товщиною 0,6 мм та двосторонньою покраскою, що надає міцності всій конструкції, витримують будь–які вітрові та снігові навантаження, мають антикорозійні властивості, забезпечують повну шумову ізоляцію від дощу та надають гарного естетичного вигляду всій Вашій будівлі.

Сучасні комплектуючі водостічної системи забезпечують швидкий та ефективний відвід дощової води з покрівлі будь–якої складності, а універсальні кольори чудово підійдуть як для приватного котеджу, так і для великого офісного центру.

розгорнути

згорнути

швидке замовлення
викликати замірника

Ринва

Кут 90° (вн., зн.)

Коліно

     


Гак

Заглушка

З'єднувач

Лійка

Хомут

Технічні характеристики Водостічні системи "Strong Way":

кольори в наявності для Водостічні системи "Strong Way":

BTX_7024

BTX_8019

BTX_9005

PE(BTX)_3005

PE(BTX)_3011

PE(BTX)_8017

PE_9006

Алюцинк

фотогалерея:

якість продукції:

Компанія  «ДахБуд» турбується за свою репутацію, тому використовує лише якісну сировину та якісне обладнання. Коли Ви звертаєтесь до нас, то гарантовано отримуєте якісну продукцію.

Для виробництва металочерепиці та профнастилу до нас надходить оцинкована рулонна сталь з полімерним покриттям або ж без нього. Наш завод по прокату сталі імпортує сировину від провідних металургійних комбінатів таких як: «Arcelor Mittal» (Польща), «EKO Stahl» концерн Arcelor (Німеччина), та  «Thyssen Krupp Stahlunion» (Німеччина). Ці виробника сталі відомі якістю своєї продукції, видають сертифікати відповідності та маркують лазером свою продукцію кожні 2-3 метри.

Про виробництво
доставка і оплата
для дилерів
зв’яжіться з нами