Металочерепиця

Дах за 1 день

Покрівельні матеріали

Профнастил

Власне виробництво

Гарантія 10 років

Доставка

Питання-відповідь

Ваше запитання

Для чого потрібні снігозатримувачі?

Снігозатримувачі необхідні для того, щоб в зимовий період, а також під час весняного танення снігу великі пласти великої ваги сходили з даху поступово і рівномірно. Якщо не встановити на даху снігозатримувачі, виникає загроза падіння снігу на голови перехожих та мешканців будинку. Крім того, без снігозатримувачів мерзлий лід при падінні дряпає покрівельне покриття і довколишні споруди, паркани.

Чим краще проводити обрізку профнастилу, металочерепиці?

Обрізку профнастилу та металочерепиці краще не робити «болгаркою». При терті абразивного матеріалу кола «болгарки» об металочерепицю і профнастил матеріал сильно нагрівається в місці зіткнення і часто пошкоджується не лише полімерне покриття, але і шар оцинковки. Через пошкодження захисного шару, починається активне руйнування матеріалу покрівлі на пошкоджених ділянках, з'являється іржа. Для обрізки листів профнастилу, металочерепиці краще застосовувати різні ножиці по металу: ручні та електричні.

Як проводиться кріплення листів профнастилу?

Кріплення листів профнастилу виконується саморізами. Для кольорового профнастилу використовуються саморізи, які відповідають кольору листа профнастилу. Для оцинкованого профнастилу в основному застосовуються оцинковані саморізи.

Скільки років металочерепиця прослужить в експлуатації?

Металочерепиця являє собою металевий оцинкований лист з полімерним покриттям, що збільшує термін служби цього покрівельного матеріалу і захищає його від негативного впливу навколишнього середовища. Термін служби металочерепиці складає від 20 до 50 років.