Металочерепиця

Дах за 1 день

Покрівельні матеріали

Профнастил

Власне виробництво

Гарантія 10 років

Доставка

Профнастил

Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ та Хмельницький

Т-18 Plus

Докладніше

T-35

Докладніше

Т-14

Докладніше

Т-8

Докладніше

Профнастил - простота в виготовленні покрівельних матеріалів

 

Профнастил - один з найпопулярніших будматеріалів. Універсальність і надійність профнастилу забезпечують його широку сферу застосування: від зведення парканів до монтажу несучих стін і виконання покрівельних робіт. Компанія «ДахБуд» реалізує і оперативно доставляє якісні покрівельні матеріали до Чернівців, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль.

Тонкощі вибору

Профнастил відрізняється за формою і розмірами. При покупці за основу береться функціональне призначення. Наприклад, для зведення стін буде потрібно профнастил більшої щільності, ніж для монтажу покрівлі. Для складів і промислових будівель можна придбати добре зарекомендували себе тонкі аркуші: вони доступні за ціною і при цьому досить довговічні.

Склад профнастилу

Профнастил - сталевий лист, покритий тонким цинковим шаром. Зазвичай листи складаються з декількох шарів: основи, захисного покриття, антикорозійного фосфатного шару, грунтовки, полімеру, захисного лаку. Такий склад робить профнастил міцним і стійким до корозії. Крім того, цей пожежобезпечний і екологічний матеріал придатний не тільки для промислових будівель, але і для житлових будинків.

Профнастил з доставкою

На сайті компанії «ДахБуд» представлені різні види профнастилу. Як вибрати оптимальний варіант? Зв'яжіться з нами по одному з вказаних номерів телефону - і отримаєте відповіді на всі питання. Наші менеджери розкажуть про характеристики конкретної серії профнастилу, допоможуть зробити вибір відповідно до ваших вимог.

 

Транспортування легкого по вазі профнастилу не вимагає застосування вантажної техніки, тому доставка в Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ або Чернівці здійснюється швидко і коштує недорого. Ми реалізуємо профнастил цілий рік: цей матеріал нескладний в роботі і монтажі навіть взимку. Головне - придбати якісні кріпильні матеріали та чітко дотримуватись рекомендацій професіоналів.