Металочерепиця

Дах за 1 день

Покрівельні матеріали

Профнастил

Власне виробництво

Гарантія 10 років

Доставка

Металочерепиця

Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ та Хмельницький

Ретро

Докладніше

Ретро Plus

Докладніше

Хестія

Докладніше

Модерн

Докладніше

Модерн плюс

Докладніше

Металочерепиця - основний вид покрівельних матеріалів

 

Металочерепиця з кожним роком стає все більш популярним покриттям для різних типів будівель. Якісні, практичні і при цьому недорогі покрівельні матеріали, які використовують для скатних та пологих дахів, естетично виглядають і добре синхронізуються з різними архітектурними стилями.

 

Широка сфера застосування - важлива перевага металочерепиці. Вона відмінно витримує перепади температури, стійка до корозії. Крім того, металочерепиця перевершує інші покрівельні матеріали по ряду параметрів:

Робота з металочерепицею передбачає знання безлічі нюансів, але в цілому установка такої покрівлі незатратним за часом і технічно не складна. Легкий матеріал кріпиться на стандартну решітку за допомогою спеціальних саморізів.

Компанія «ДахБуд» здійснює оперативну доставку металочерепиці в Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький.

В асортименті - металочерепиця декількох видів:

Ретро - виготовлення металочерепиці з урахуванням традицій

У цьому матеріалі гармонійно поєднуються висока якість, оригінальне виконання, доступна ціна. «Ретро» втілює переваги традиційної металочерепиці і натуральних матеріалів.

Металочерепиця - Ретро Плюс

Відмітна особливість - профіль округлої форми, завдяки чому металочерепиця знаходить неповторні обриси і оригінальний зовнішній вигляд. Серія «Ретро Плюс» представлена в різних кольорах, що дозволяють доповнити будь-який архітектурний стиль і дизайн екстер'єру.

«Хестія»

М'яка хвиля в поєднанні з середньою висотою профілю користується заслуженою популярністю. Цей малюнок добре доповнює багато сучасні будинки.

 

Кожен клієнт нашої компанії може розраховувати на:

Хочете бути впевненими в якості і тривалому терміні служби покрівлі? Звертайтеся в «ДахБуд»!