Металочерепиця

Дах за 1 день

Покрівельні матеріали

Профнастил

Власне виробництво

Гарантія 10 років

Доставка

Мансардні вікна "VELUX"

Мансардні вікна та сонцезахисні аксесуари VELUX – найкращі на світовому ринку мансардних конструкцій. Вже 80 років компанія виробляє якісну продукцію з інноваційними унікальними рішеннями. Постійно вдосконалюючись, аналізуючи ринок та потреби споживачів, компанія створює дійсно унікальний продукт, якому віддають перевагу власники мансардних вікон по всьому світу.


Багато українців вже також встигли ознайомитись з продукцією VELUX, адже вже 18 років компанія має власне виробництво в Україні. Тому споживачі можуть отримувати своєчасну підтримку від виробника, гарантійний сервіс та консультації провідних спеціалістів компанії.


На сьогоднішній день компанія має представництва в 40 країнах, а мансардні вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах світу, та попит на них тільки зростає.


Мансардні вікна VELUX дуже просто встановлювати, а допоміжні комплектуючі гарантують надійний захист від протікання. Також важливим фактором є те, що одне вікно VELUX пропускає на 30-40% більше сонячного світла, ніж аналогічні вікна інших виробників.

 

Компанія «ДахБуд» є офіційним дилером 
виробника мансардних вікон VELUX,
тому купуючи у нас продукцію компанії,
Ви отримуєте знижку 20%.

 

Мансардні вікна VELUX