Металочерепиця

Дах за 1 день

Покрівельні матеріали

Профнастил

Власне виробництво

Гарантія 10 років

Доставка

КОНЬОК НАПІВКРУГЛИЙ (КП-165) КОНЬОК ТРИКУТНИЙ ПЛОСКИЙ (КТП-115) КОНЬОК ТРИКУТНИЙ ПЛОСКИЙ (КТП-146) КОНЬОК ТРАПЕЦІЯ (КТ-31) КОНЬОК ТРИКУТНИЙ  (КТК-106) ПАРКАННИЙ КАПТУР ПЛАНКА ВІТРОВА ПІД ПЛАСТІК ПЛАНКА ВІТРОВА ПЛАНКА ЄНДОВА (ПЄ-300) ПЛАНКА ЄНДОВА ДИКОРАТИВНА(ПЄД) ПЛАНКА ПІДРИНВОВА ПЛАНКА ПРИМИКАННЯ КАПЕЛЬНИК Плівка гідробар'єр Strotex 110 PP Мембрана під покриття Strotex Ущільнювач для конька Снігозатримувач Шурупи Gunnebo

Добірні та аксесуари

Добірні елементи застосовують в монтажі дахів з будь-яким покрівельним покриттям: металочерепиця, профнастил, традиційна керамічна черепиця або шифер. Монтаж без них не можливий. Вони потрібні для захисту покриття даху, надійності її конструкції в цілому. Добірні елементи виготовляють з того ж матеріалу з якого зроблений дах, завдяки чому обробка має гармонійний та завершений вигляд.

 

 

розгорнути

згорнути

швидке замовлення
викликати замірника

Перелік аксесуарів для покрівлі 

Коньок півкруглий (КП-165) верхнє горизонтальне ребро даху, яке утворюється внаслідок пересікання двох покрівельних скатів, застосовується для дахів з профнастилу та металочерепиці, захищає від опадів та надає естетичного вигляду.   

Коньок кутовий - верхнє ребро даху, застосовується для дахів з профнастилу і запобігає попаданню вологи між листи покрівельного матеріалу.

Коньок трикутний  (КТК-106) - верхнє ребро даху, застосовується для дахів з профнастилу і запобігає попаданню вологи між листи покрівельного матеріалу.

Вітрова  планка – захищає покрівлю від інтенсивних поривів вітру і запобігає зриванню листів покрівельного матеріалу.

 

Вітрова планка під пластік  –  захищає покрівлю від інтенсивних поривів вітру і запобігає зриванню листів покрівельного матеріалу.

Планка примикання - застосовується у випадку примикання дахового ската до стіни.

Підринвова планка -  планка, яка кріпиться під ринвовою  і надає даху естетичного завершеного вигляду.

Єндова планка  (жолоб)  – кріпиться на лінії перетину двох скатів, які утворюють внутрішній кут нахилу. Застосовується для естетичного і надійного оформлення стику двох скатів.

Єндова планка декоративна  – кріпиться на лінії перетину двох скатів, які утворюють внутрішній кут нахилу. Застосовується для естетичного і надійного оформлення стику двох скатів.

Парканний каптур -  верхнє ребро огорожі, застосовується для естетичного вигляду.

Снігозатримувач декоративний (СЗД) — конструкція, що встановлюється на скатах покрівлі і запобігає лавиноподібному сходженню снігу з даху. Снігозатримувач – це обов’язковий елемент, що встановлюється на дах покритий металочерепицею чи профнастилом.

Ущільнювач  - при монтажі покрівлі ущільнювальні стрічки використовують під коньком і на стиках у дахів шатрової форми.

Мембрана Strotex1300 – це супердифузійний трьохшаровий, поліпропіленовий матеріал, який складається з двох зовнішніх шарів, що забезпечують міцність та стійкість до ультрафіолету, а також внутрішнього функціонального шару, який забезпечує гідроізоляційну та паропропускну функцію.

Гідробар’єр Strotex РР110 – пропускна мікроперферована гідроізоляційна підпокрівельна плівка. Це трьохшаровий матеріал, на якій є плетена армувальна сітка із поліпропіленових волокон, яка з обох сторін ламінована поліетиленовою плівкою. Армувальна сітка забезпечує високу міцність плівки, а двостороннє ламінування створює дуже хороші паропропускні характеристики.

Шурупи Gunnebo - для кріплення металочерепиці, профнастилу та інших металевих конструкцій.

Технічні характеристики Добірні та аксесуари:

кольори в наявності для Добірні та аксесуари:

BTX_3009

BTX_6020

BTX_7024

BTX_8019

BTX_9005

PE(BTX)_3005

PE(BTX)_3011

PE(BTX)_6005

PE(BTX)_8004

PE(BTX)_8017

PE_1015

PE_5010

PE_6029

PE_9003

PE_9006

Алюмоцинк

Золотий дуб

Цинк

фотогалерея:

якість продукції:

Компанія  «ДахБуд» турбується за свою репутацію, тому використовує лише якісну сировину та якісне обладнання. Коли Ви звертаєтесь до нас, то гарантовано отримуєте якісну продукцію.

Для виробництва металочерепиці та профнастилу до нас надходить оцинкована рулонна сталь з полімерним покриттям або ж без нього. Наш завод по прокату сталі імпортує сировину від провідних металургійних комбінатів таких як: «Arcelor Mittal» (Польща), «EKO Stahl» концерн Arcelor (Німеччина), та  «Thyssen Krupp Stahlunion» (Німеччина). Ці виробника сталі відомі якістю своєї продукції, видають сертифікати відповідності та маркують лазером свою продукцію кожні 2-3 метри.

Про виробництво
доставка і оплата
для дилерів
зв’яжіться з нами